Zmień rozmiar czcionki:
Strona Główna arrow Ogloszenia
Ogloszenia
Stwierdzenie nabycia własności nieruchomości przez zasiedzenie z wniosku Heleny Krzyżkiewicz

Dnia 22.11.2017roku
Sygn. akt I Ns 198/68

OGŁOSZENIE

 

      W Sądzie Rejonowym I Wydział Cywilny w Busku - Zdroju pod sygnaturą akt I Ns 198/68 toczy się postępowanie z wniosku Heleny Krzyżkiewicz z udziałem Krystyny Grabińskiej, Genowefy Kwaśniewskiej, Stanisławy Skowery, Leokadii Ferlas, Marianny Smolińskiej, Janiny Kukulskiej, Joanny Perek, Ryszarda Skowery, Ryszarda Szczukiewicza, Heleny Szczukiewicz, Heleny Teresy Szczukiewicz, Zofii Kwaśniewskiej, Stanisławy Skowery i Ireny Ferlas, o strwierdzenie nabycia własności nieruchomości przez zasiedzenie, w przedmiocie wniosku o sprostowanie omyłki pisarskiej.

Czytaj całość »
 
Spis inwentarza po zmarłej Juliannie Kapel
Spis inwentarza majątku po zmarłej Juliannie Kapel PESEL: 17061003785, zmarłej w dniu 24 stycznia 2013 roku w miejscowości Słupia gmina Pacanów i tam ostatnio stale zamieszkałej.
Czytaj całość »
 
I Ns 110/17 - stwierdzenie zasiedzenia przyczepy ciągnikowej
OGŁOSZENIE
 
      W Sądzie Rejonowym I Wydział Cywilny w Busku - Zdroju pod sygnaturą I Ns 110/17 toczy się postępowanie z wniosku Marka Kawy o stwierdzenie zasiedzenia przyczepy ciągnikowej SFA, typ D732/05 rok produkcji 1987, nr podwozia 36437.
 
 
Czytaj całość »
 
Spis inwentarza po zmarłym Andrzeju Michale Zasucha
Sąd Rejonowy w Busku - Zdroju Wydział I Cywilny infromuje, że w sprawie z wniosku Gminy Solec - Zdrój z udziałem SKOK Ziemi Rybnickiej z siedzibą w Czewionce - Leszczynach, Tomasza Zasuchy, Marcina Zasuchy, Marii Styrny o sporządzenie spisu inwentarza spadku zostało wydane postanowienie z dnia 7 grudnia 2017 roku sytn. akt I Ns 706/16

 

Czytaj całość »
 
Spis inwentarza majątku po zmarłym Stanisławie Styczeń
Sąd Rejonowy w Busku - Zdroju Wydział I Cywilny infromuje, że w sprawie z wniosku Krystyny Styczeń z udziałem Jacka Stycznia, Wioletty Koźbiał, Agaty Kwapisz o sporządzenie spisu inwentarza spadku zostało wydane postanowienie z dnia 4 stycznia 2017 roku sytn. akt I Ns 765/16.
Czytaj całość »